مقالات, مقالات غیرفنی

برگزاري مسابقات فني در ايرتويا (Skill Contest)

برگزاري مسابقات فني در ايرتويا (Skill Contest)

شرکت ایرتویا به عنوان نماینده انحصاری تویوتا موتور کورپوریشن در ایران و با هدف اجرای دیدگاههای فوق اقدام به برگزاری دوره ای این مسابقات نموده است. 

در آخرین دوره از این رقابتها که با حضور 11 نفر از کارشناسان فنی نمایندگان ایرتویا از سراسر ایران و در مرکز آموزش ایرتویا برگزار شد ،آقای علی توسلی از نمایندگی یوسفی تهران موفق به کسب مقام اول شده و طی مراسمی از ایشان تقدیر به عمل آمد.

دومین مسابقه مهارت های فنی تكنسینهای تویوتا در مرکز آموزش ایرتویا در آبان ماه 0931 برگزار شد. این مسابقات که به صورت سالانه در تمامی نمایندگی های مجاز شرکت تویوتای ژاپن در سراسر جهان برگزار می شود، یكی از فعالیتهای منحصر به فرد این شرکت ژاپنی در راستای ارتقاء کیفیت خدمات پس از فروش می باشد. چرا که بر طبق برنامه سازمانی تویوتا، مهارت رفتار با مشتری در کنار مهــارت فنـی کارکنان بخش خدمات پس از فروش، کلـید اصـلی کسب رضایت مشتـری در این زمینه می باشد. 

 در همین راستا، شرکت تویوتا موتور کورپوریشن سیستم HRD )رشد و توسعه منابع انسانی Human Resource Development( را با هدف توسعه نیروی انسانی بخش خدمات پس از فروش ایجاد کرده و آنرا گسترش داده است. کارشناسان بخش سرویس با شرکت در تمامی دوره های آموزشی تویوتا با استاندارد “TEAM 21” که به معنای آموزش فنی خودورویی تویوتا در قرن 10 می باشد، مهارت و تخصص لازم جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان را کسب می نمایند. جهت سنجش میزان اثربخشی این آموزشها و همچنین برای ایجاد روحیه رقابتی سالم و ایجاد انگیزه، کارشناسان بخش سرویس در مسابقه کشوری مهارتهای فنی  ““National Skills Contests با یكدیگر به رقابت می پردازند. 

  پس از اعلام نتایج، نفرات اول این رقابتها از سراسر دنیا جهت حضور در همایش بین المللی نفرات اول مسابقه مهارت کارشناسان فنی که به صورت سالانه و در کشور ژاپن برگزار می شود دعوت شده و مفتخر به عضویت در “جامعه بین المللی نفرات برتر خدمات پس از فروش تویوتا” می گردند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *