تاریخچه تجهیزات صنعتی تویوتا

شرکت تویوتا تولید اولین لیفتراک خود را از آوریل 1956 میلادی آغاز نموده و در دسامبر همان سال یدک کش تویوتا به خط تولید اضافه شد. این شرکت صادرات لیفتراک به دیگر کشورها را از سال 1965 آغاز و در سال 1995 میلادی به رقم فروش یک میلیون دستگاه در سطح جهان دست یافت. بدین ترتیب طبق آمار فروش شرکت تویوتا، از هر پنج دستگاه لیفتراکی که در سطح جهان فروخته می شود یک دستگاه متعلق به این شرکت می باشد. شرکت تویوتا در طی سال های 2002 تا 2011 میلادی موفق به اخذ مقام نخست بزرگترین عرضه کننده تجهیزات صنعتی و ارائه کننده بهترین خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی در جهان شد.

تویوتا با بهره گیری از مقتدرترین تیم های مدیریتی فروش و خدمات پس از فروش، همواره می کوشد تجهیزات صنعتی را با بهترین کیفیت و کمترین آلاینده های زیست محیطی به دنیای صنعت و تکنولوژی ارائه نماید.

واحد تجهیزات صنعتی نمایندگی مرکزی ایرتویا

واحد تجهیزات صنعتی نمایندگی مرکزی ایرتویا فعالیت خود را از سال 1375 با وارد کردن تعداد محدودی لیفتراک جهت حضور در نمایشگاه های تخصصی آغاز نمود.

در سال 1379 طبق تصمیم هیئت دولت ممنوعیت واردات تجهیزات صنعتی لغو گردید و شرکت با سرمایه گذاری مناسب اقدام به واردات لیفتراک و سایر تجهیزات صنعتی تویوتا نمود بطوریکه ظرف مدت 9 سال بیش از 1000 دستگاه لیفتراک به ایران وارد و در اختیار شرکت ها و کارخانجات تولیدی در سراسر کشور قرار گرفت.

واحد تجهیزات صنعتی این شرکت همگام با فروش در خصوص خدمات پس از فروش نیز پاسخگوی نیاز تمامی دارندگان تجهیزات صنعتی تویوتا در حوزه سرویس و نگهداری، تامین قطعات ، تعمیرات اساس و سایر موارد درخواستی مشتریان گرامی می باشد و نیروهای متخصص و آموزش دیده ب ظرف مدت 48 ساعت خدمات مورد نظر را در سایت مشتریان ارائه نموده و پشتیبانی قطعات یدکی را به مدت 10 سال تضمین می کند.

واحد تجهیزات صنعتی شركت ماهان صنعت پارس ( نمایندگی مرکزی ایرتویا)  با رسالت ارائه خدمات برتر پس از فروش ، بر اساس الزامات شرکت مادر، به منظور برآورده سازی خواسته ‏های مشتریان، ارتقاء سطح رضایتمندی آنان و بهبود مستمر فرآیندهای سازمان جهت دستیابی به اهداف مورد نظر، سیاست های زیر را تعیین نموده است :

خدمات پس از فروش

این شرکت، فروش را پايانی بر ارتباط با مشتری خود ندانسته و استقرار سازمان خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف كنندگان و با تكيه بر دانش فنی نیروهای آموزش دیده، در الويت دستور كار خود قرار داده است.

تامین قطعات اصلی( GENUINE PARTS )

از آنجا که رضايت خاطر ، اعتماد مداوم و رفاه حال مشتريان گرانقدر از مهمترين اهداف شرکت مي باشد این شرکت آمادگي فروش ، تامين و سفارشگزاري قطعات اورجينال و اصلي تجهیزات صنعتی را (با بالاترين كيفيت و كاركرد) در کوتاهترين زمان ممکن دارد.

خرید و فروش دستگاه‌های کارکرده

به منظور سهولت در خرید و فروش دستگاه‌های کارکرده و انتقال دستگاه‌ها از طرق معتبر، ارائه دستگاه‌های کارکرده را در دستور كار خود قرار داده است.

کارشناسی خرید دستگاه‌های نو و کارکرده

در راستای ایجاد رضايتمندی خرید و به منظور اطمینان از عملکرد صحیح قسمت های مختلف دستگاه های نو و کارکرده، این شرکت با اعزام کارشناسان خبره در محل و ارائه برگه ممهور کارشناسی، آماده ارائه خدمات می باشد.