سرویس در محل تعمیرگاه مرکزی

تعمیرگاه نمایندگی مرکزی ایرتویا، مجهز به آخرین تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته، با پشتوانه تیمی از متخصصین حرفه‌ای و آموزش دیده، آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در تعمیرگاه مرکزی و همچنین ارائه خدمات بصورت “سرویس در محل” می باشد.

مزایای خدمات سرویس در محل تعمیرگاه مرکزی

یکی از برجسته‌ترین مزایای سرویس در محل تعمیرگاه مرکزی تویوتا در ایران، صرفه‌جویی در زمان مشتریان می باشد. با استفاده از این سرویس، مشتریان در محل کار یا سکونت خود، بدون نیاز به حضور در تعمیرگاه، خدمات مورد نظر خود را دریافت می‌کنند. داشتن پارکینگ مسقف و مجهز به پریز برق از جمله مواردی است که به سهولت و تسریع ارائه خدمات توسط تکنسین کمک خواهد کرد.

تعمیرگاه مرکزی تویوتا در ایران، به تمام مالکان خودروهای تویوتا و لکسوس، دارای گارانتی یا فاقد گارانتی، امکان استفاده از “سرویس در محل” را می‌دهد. یکی دیگر از مزایای این سرویس، ارائه گارانتی 3 ماهه برای خدمات انجام شده و گارانتی 6 ماهه برای قطعات تعویضی است که می‌تواند آسودگی خاطر و اطمینان مشتریان را افزایش دهد. در نهایت، پس از ارائه سرویس، لینک فاکتور و جزئیات سرویس از طریق پیامک ارسال میگردد، و سوابق خدمات در پنل کاربری وب سایت نمایندگی مرکزی قابل مشاهده می باشد.

خدمات قابل ارائه سرویس در محل

برخی از خدمات قابل ارائه در سرویس در محل تعمیرگاه مرکزی تویوتا به شرح زیر می باشد : تعویض روغن و فیلتر روغن، تعویض فیلتر هوا و تهویه، بازدید 4 چرخ، تعویض لنت و دیسک، بازدید کلیه مایعات، تکمیل ضدیخ، بازدید، تست و تعویض باطری، تعویض باتری ریموت، پنجرگیری لاستیک، باز کردن درب با ابزار مخصوص در خصوص خودروهایی که در اثر عدم از استفاده از خودرو و خواب باطری قفل شده است، برقی کردن آینه های جانبی رافور، تعویض چشمی شیشه شور، تعویض سه راهی شیشه شور، تعویض فیلتر باطری هیبرید، تعویض لامپ، ریست کردن چراغ انژکتور شور، رگلاژ ترمز دستی، تعویض فیوز 140آمپر، تعویض شمع و موارد خاص دیگر.