نمای کلی

درخواست وضعیت خودرو/کنترل از راه دور

 

بررسی سوخت باقیمانده، مسافت پیموده شده، میانگین مصرف سوخت، وضعیت خودرو و سایر اطلاعات در هر زمان و هر مکان برای شما راحت است. قفل کردن درب خودرو از راه دور، راه اندازی تهویه مطبوع از راه دور، روشن/خاموش کردن چراغ های هشدار خطر و سایر عملکردها

قابلیت ردیابی خودروی سرقت شده  

(شامل محدودیت راه‌اندازی از راه دور)

PCS pre-collision safety system

سیستم ایمنی پیش از تصادف PCS (با تشخیص عابر پیاده در جلو)

این سیستم از طریق رادار میلیمتری و دوربین ، خودرو، عابر پیاده (در روز و شب) یا دوچرخه‌سوار (در روز) را شناسایی می‌کند و از طریق هشدار و نمایشگر اطلاعات چندمنظوره، احتمال برخورد را اطلاع می‌دهد. کمک ترمز پیش از تصادف هنگام فشار دادن پدال ترمز فعال می‌شود. اگر پدال ترمز فشار داده نشود، ترمز پیش از تصادف به طور خودکار فعال می‌شود تا به طور موثر از برخورد جلوگیری کند یا خسارات را کاهش دهد. برای عابران پیاده و دوچرخه‌سواران، این سیستم در محدوده سرعت حدود 10-80 کیلومتر بر ساعت فعال می‌شود. به عنوان مثال، زمانی که اختلاف سرعت بین خودرو و دوچرخه‌سوار حدود 40 کیلومتر بر ساعت باشد، سیستم برای کمک به راننده جهت جلوگیری موثر از تصادف یا کاهش خسارات فعال می‌شود. برای خودروهای در حال حرکت و متوقف، این سیستم زمانی فعال می‌شود که سرعت خودرو حدود 10 کیلومتر بر ساعت یا بیشتر باشد. به عنوان مثال، وقتی سرعت خودرو نسبت به خودروی متوقف حدود 50 کیلومتر بر ساعت باشد، سیستم برای کمک به راننده جهت جلوگیری موثر از تصادف فعال می‌شود. علاوه بر این، برای خودروهایی که در جهت مخالف حرکت می‌کنند، این سیستم می‌تواند در کاهش سرعت هنگام تصادف کمک کند. خودروهای مجهز به سیستم نمایش اطلاعات بر روی شیشه جلو می‌توانند به طور همزمان از طریق سیستم نمایش داده شوند.

سیستم رادار کروز کنترل دینامیکی DRCC

(with full-speed car following function)

این سیستم با استفاده از رادار میلی‌متری و دوربین برای شناسایی خودروی جلو و کمک به دنبال کردن آن ضمن حفظ فاصله مناسب بسته به سرعت خودرو طراحی شده است. وقتی خودروی جلویی متوقف می‌شود، این سیستم به خودروی کمک می‌کند تا متوقف شود و در حالت توقف باقی بماند؛ هنگامی که خودروی جلویی حرکت می‌کند، راننده حرکت را کنترل کرده و دوباره خودرو را دنبال می‌کند. در رانندگی مانند بزرگراه‌ها، این سیستم بار رانندگی را از دوش راننده کاهش می‌دهد..

علاوه بر این، زمانی که DRCC فعال است، عملکرد کنترل سرعت در پیچ ها فعال می شود.

سیستم رادار بین خطوط

LTA - Intelligent Lane Tracking System (همراه با عملکرد پیروی از خودرو)

این سیستم به منظور حفظ خودرو در وسط خطوط جاده و کمک به رانندگی در ترافیک و سایر شرایط، کمک فرمان جزئی فراهم می‌کند. هنگامی که خطوط سفید (یا زرد) جاده به دلیل شرایط مختلف قابل تشخیص نیستند یا اصلاً نمی‌توانند شناسایی شوند، این سیستم خودروی پیش رو را دنبال می‌کند و عملیات لازم برای فرمان را انجام می‌دهد. زمانی که خودرو در آستانه عبور از خط است، آلارم بوق به صدا درآمده و پیامی بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود تا به راننده کمک کند تا عملیات فرمان جزئی را انجام دهد.

سیستم کنترل نور بالا خودکار با تشخیص خودرو از روبرو

AHB - High Beam Automatic Control System

این سیستم به صورت خودکار بین نور بالا و نور پایین جابجا می‌شود تا به رانندگان کمک کند در هنگام رانندگی در شب، سایر خودروها را هرچه سریع‌تر تشخیص دهند. این کار، عملیات دستی پیچیده را کاهش می‌دهد تا از فراموشی این عملیات توسط راننده جلوگیری شود.

سیستم هشدار نقطه کور جانبی عقب RCTA

reverse side rear blind spot

زمانی که خودرو در حال دنده عقب است، با استفاده از رادار، وجود خودرویی که از سمت چپ و راست عقب نزدیک می‌شود را تشخیص می‌دهد و می‌تواند با استفاده از چراغ نشانگر و هشدار راننده را متوجه سازد ، . هنگامی که سیستم خطر برخورد را تشخیص می دهد، به طور خودکار ترمز می کند.

رادار هوشمند با عملکرد ترمز کمکی (مجهز به ۸ سنسور) ICS

intelligent radar with auxiliary braking function

این سیستم می‌تواند به کاهش تاثیر ناشی از فشار اشتباه یا بیش از حد پدال گاز کمک کند و خسارت را کاهش دهد. چراغ نشانگر و بوق، راننده را به توجه دعوت می‌کنند. هنگامی که سیستم خطر برخورد را تشخیص دهد، به طور خودکار ترمز می‌گیرد. خسارت ناشی از برخورد با خودروهای نزدیک را کاهش می‌دهد.

سیستم کنترل پایدار و حفظ تعادل خودرو VDIM

VDIM Vehicle Dynamics Integrated Management System

چراغ نشانگر و هشدار به راننده یادآوری می کند که توجه کند. هنگامی که سیستم خطر برخورد را تشخیص دهد، به طور خودکار ترمز می‌گیرد و آسیب‌های ناشی از برخورد با وسایل نقلیه نزدیک را کاهش می‌دهد.

رادار نقطه کور BSM

BSM parallel blind spot monitoring

رادار، خودروهایی که در خطوط کناری در حال حرکت هستند را زیر نظر دارد. هنگامی که خودرویی در کنار و عقب که تشخیص آن در نقطه کور دشوار است، شناسایی شود، راننده از طریق چراغ نشانگر LED روی آینه عقب به پرداختن توجه تذکر داده می‌شود.

آینه عقب پخش رسانه‌ای

Streaming media rearview mirror

تصویر دوربین عقب خودرو با وضوح بالا در نمایشگر آینه عقب داخل خودرو نمایش می دهد. این سیستم هنگام تشخیص خطر، راننده را با چراغ نشانگر و هشدار متوجه خطر می‌کند و به کاهش آسیب‌های ناشی از برخوردهای احتمالی با وسایل نقلیه نزدیک کمک می‌کند.

سیستم هیبریدی نسل چهارم

سیستم انتقال پیوسته الکترونیکی E-CVT

موتور 2.5 لیتری داینامیک فورس

سیستم قدرت هیبریدی دو موتوره الکتریکی هوشمند

حداکثر گشتاور (Nm/rpm) 236/4200 ~ 4700

حداکثر قدرت: 139kW/6000rpm

سیستم تعلیق عقب مستقل دو جناغی (مجهز به همه مدل ها)

بهینه سازی چیدمان، پایداری خودرو و تجربه رانندگی متفاوت طراحی مرکز ثقل پایین، تکان هارا کاهش می دهد و سواری راحت تری را فراهم می کند.

به طور موثر از فراز و نشیب های جاده، عکس بگیرید.

کمک فنرهای ویژه ای برای کاهش لرزش بدنه خودرو استفاده شده است، این امرباعث سواری راحت‌ تربرای راننده می شود.